Publikacje

Uczestnicy naszej konferencji mają wyjątkową możliwość publikacji swoich prac w renomowanych czasopismach naukowych oraz monografiach. Zachęcamy do przesyłania oryginalnych tekstów, które odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia i innowacje w dziedzinie, będącej tematem naszego wydarzenia. Wszystkie zgłoszone prace zostaną poddane dokładnej recenzji przez Komitet Naukowy konferencji, aby zapewnić najwyższą jakość i wartość merytoryczną publikacji.

 

Poniżej znajduje się listy czasopism i monografii, które będą zawierały materiały z naszej konferencji. To wyjątkowa okazja, aby Państwa praca została zauważona i doceniona przez szerszą społeczność naukową. Zapraszamy do zapoznania się z detalami i wytycznymi dotyczącymi publikacji.

Jak zgłosić pracę?

Autorzy zobligowani są do przesłania pracy zgodnie z datą podaną w zakładce terminy. Zgłoszenia publikacji należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

 

Prosimy o śledzenie terminów i wytycznych dotyczących nadsyłania prac, aby pomóc nam w procesie publikacyjnym. Cieszymy się na Państwa prace, które niewątpliwie wzbogacą nasze wspólne zrozumienie i rozwój w obszarze nauki i biznesu.

 
 

Nasze publikacje.